Za sukcesem każdej firmy stoją ludzie, dlatego ja również postanowiłam zaprosić do współpracy osoby wyjątkowe.

Pewnie zastanawiasz się Jaki program mogę dla Ciebie i Twojej firmy przygotować, skoro oprócz trenera biznesu, coacha, biegłego rewidenta potrzebuję reporterki, fotografa, wizażystki, aktora czy reżysera?

Nie zastanawiaj się dłużej, tylko pozwól sobie na unikatowe rozwiązania, dzięki którym Twoja firma zwiększy dochody i będzie mogła ubiegać się o certyfikat Pracodawcy Roku! 

 

Anna Węgrzyn – autorka programu, strateg i praktyk biznesu, coach ICC

Znajomi mówią, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Byłam zarówno w chmurach, latając na szybowcach, pracując jako stewardessa oraz pod wodą, nurkując z butlą wśród koralowców. Ostatnio przekroczyłam kolejną granicę, przebywając pod wodą bez butli 4 minuty 20 sekund.

Przez ponad 20 lat zdobywałam doświadczenie kolejno w działach finansowych, HR  i sprzedaży, wiodących na rynku firm. Tworzyłam od początku markę oraz dział  sprzedaży w Gdańsku wiodącego na rynku dewelopera ROBYG. Przez wiele lat jako dyrektor sprzedaży, a do chwili obecnej jako członek zarządu jednej ze spółek celowych. Z wykształcenia jestem prawnikiem, absolwentką KUL oraz SGH w Warszawie. Jestem certyfikowanym coachem, trenerem biznesu.

Uczestniczyłam w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu zarządzania, komunikacji, sprzedaży, coachingu. Wśród moich nauczycieli znaleźli się min: Rafał Nykiel, Paweł Fortuna, Wojciech Eichelberger, Athony Robbins, Jaap Holender, Robert Cialdini, Harv Eker, Nick Vujcic, Krzysztof Sroczyński.

Zawodowo specjalizuję się w zakresie sprzedaży, obsługi klienta i budowania marki. Moją kluczową kompetencją jest umiejętność łączenia ludzi , kreatywność oraz zarządzanie projektami. Budowanie mam w genach, mój tata całe życie buduje i remontuje domy, tworząc nową rzeczywistość dla swoich klientów. Kreatywny umysł dostałam od mamy, która od lat pisze wiersze i piosenki, które wspierają ją podczas domowych czynności. Zawsze pociągało mnie to, co nieodkryte, a energię do działania czerpię z tworzenia nowych rozwiązań. Zawsze idealnie sprawdzam się tam, gdzie pojawia się potrzeba tworzenia wszystkiego od podstaw lub wymaga „remontu” .

W 2012 roku zrezygnowałam z wysokiego wynagrodzenia,  stanowiska i zaczęłam budować swoja, nową rzeczywistość.  Teraz, będąc prezesem zarządu własnej firmy Annova sp. z o.o. sp.k, korzystam z doświadczenia bycia w strukturach różnych firm  aby zaprojektować skuteczne scenariusze rozwiązań dla swoich klientów. W życiu i w biznesie łamię standardy, nigdy nie idę za tłumem. Prowadzę z sukcesem magazyn internetowy Zmiany w Życiu, aby szerzyć ideę odwagi do zmian. Wraz z zespołem ekspertów z dziedziny psychologii i biznesu tworzymy treści, które pokazują jak korzystne są zmiany sposobu myślenia, odejście od schematów i nawyków ograniczających. One podcinają nam skrzydła i ograniczają nasze możliwości. W każdym miesiącu stronę odwiedza ponad 100 tysięcy czytelników.

Projekt Biznesowe Ewolucje, to połączenie mojego doświadczenia, odwagi do podejmowania trudnych decyzji, z pasją odkrywania człowieka. Wraz z zespołem praktyków z wielu obszarów życia, nie tylko biznesowego.

Tworzymy unikatowe rozwiązania dla codziennych problemów.

Wszystko co nas otacza jest objęte procesem ewolucji. Nie można zatrzymać czasu, rozwoju gospodarki, nowych technologii i potrzeb ludzi w zmieniającym się świecie. Biznesowe Ewolucje są odpowiedzią na potrzebę zmieniających się potrzeb zarówno człowieka jak i tworzących się struktur biznesowych.

Dzisiaj praca na etacie, nie  zaspokaja już wszystkich potrzeb pracownika. Liczy się atmosfera, sposób w jaki traktuje nas szef, bezpośredni przełożony i najbliższe otoczenie, oraz to co oprócz gratyfikacji finansowej dostaniemy od przyszłego miejsca pracy. Nasi klienci, świadomi własnych potrzeb stawiają na budowanie relacji i jakość, a nie na ilość. Jako społeczeństwo, mamy bardziej sprecyzowane potrzeby i potrafimy je nazwać i egzekwować. Mamy dość odwagi aby rozpoczynać własne biznesy, potrzebujemy tylko odpowiedniej wiedzy, liderów i otoczenia, które będzie wspierać nas i nasze biznesy w drodze na szczyt.

Wdrożenie rozwiązań projektu Biznesowe Ewolucje, daje gwarancję zwiększenia dochodów i satysfakcję z pracy, zarówno dla Ciebie jak i Twojego zespołu.

Zapraszam do kontaktu!


 Honorata Kifner – Trener współpracujący                                 

Pracuje z klientami korporacyjnymi i indywidualnymi, którzy chcą lepiej zadbać o siebie, zwiększyć efektywność osobistą, a przede wszystkim lepiej radzić sobie ze stresem. Zdrowie w firmach to jej zawodowa misja. Wspiera działy HR w tworzeniu programów „corporate wellness”. Bardzo lubi pracę z ludźmi i dla ludzi.

Prowadzi grupowe warsztaty metodami aktywizującymi, coaching indywidualny oraz doradztwo dla firm.

Jest trenerem rozwoju osobistego (Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego, Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej  INTRA) oraz coachem. Prowadzi własną działalność  oraz współpracuje z firmami realizującymi projekty promujące wellness w biznesie. Prowadziła warsztaty m.in. dla: AkzoNobel, AON Polska, ACCA, Benefit Systems, Flint Group Polska.

Przez ostatnie półtora roku jako licencjonowany trener Presonal Efficiency Program® realizowała projekty poprawy efektywności m.in. dla: Heineken Global Shared Services, TVN, Bank Credit Agricole.

Absolwentka Podyplomowych studiów Praktycznej Psychologii Motywacji („Biegun” Marka Kamińskiego) i Akademii Zdrowia i Odporności („HARA” W. Eichelbergera) w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.  Magister Zarządzania Potencjałem Społecznym Firmy (Uniwersytet Warszawski). Studiowała również na Uniwersytecie Concordia w Montrealu (kurs Human Resources Management). Kilkuletnie doświadczenie korporacyjne zdobyła w ING.  Obecnie szykuje się do certyfikacji ICF w Studium Coachingu Zawodowego NOVO.

Interesuje się i rozwija w tematyce zdrowia, profilaktyki stresu oraz psychosomatyki.

Hania Daniłowicz – Charakteryzator, wizażysta

Dyplomowana kosmetyczka, socjolog. Ukończyła prestiżową Szkołę Charakteryzacji i Wizażu im. Marii Dziewulskiej w Warszawie oraz Studium Kosmetyczne im. Barbary Jaroszewskiej w Warszawie. Wiedzę z zakresu malarstwa i sztuk wizualnych pogłębiała w North West School of The Arts w Charlotte, NC w Stanach Zjednoczonych.

W 2017 roku uzyskała tytuł licencjata socjologii rynku mody w Wyższej Szkole Turystyki i Języków Obcych w Warszawie.

Od ponad 10 lat zawodowo zajmuje się charakteryzacją oraz kreowaniem makijażu na potrzeby produkcji filmowych i telewizyjnych. Ma na koncie współpracę z Tańcem z Gwiazdami, Się Kręci, Sopot Hit Festiwal, Eska Hity Na Czasie, Triki Tiki, Przymierzalnia, Słodko i Wytrawnie, oraz wiele innych. Jest autorką makijażu do teledysków: Margaret

 

„Elephant”, Closterkeller „ Bez Odwrotu” , Kasia Klich „W tobie tonę”. Stale współpracuje z Universal Music Polska tworząc makijaże dla polskich i zagranicznych gwiazd takich jak: Doda, Jessie Ware, Mal C, Ella Eyre, The Kelly Familly, Indilla, September, Coco Sumner i innych. Współpracując z teatrem IMKA miała okazję tworzyć makijaże dla aktorek do spektaklu „ Pozytywni”, m. im. Magdy Boczarskiej oraz Olgi Bołądź.

Swój talent i kreatywność rozwija na sesjach zdjęciowych komercyjnych oraz do czasopism i magazynów mody (m.in. Wysokie Obcasy, Playboy, CKM, Polki), pokazach mody oraz wydobywając piękno i urodę swoich klientek.

Wiedzą z zakresu makijażu i pielęgnacji skóry dzieli się na szkoleniach organizowanych na potrzeby firm (Dr Irena Eris, Nike, Gala) jak również klientek indywidualnych. Prywatnie ma duszę artysty, a jej przygoda z makijażem zaczęła się gdy zamieniała pędzle malarskie na te do podkładów, pudrów i cieni.

Patrycja Woy – fotograf, reżyser

Absolwentka UW, Internacional Photography Center w Nowym Jorku i Katalońskiego Instytutu Studiów Fotografii w Barcelonie. Tam też zaczęła współpracę jako fotograf z agencją modelek i realizowała kampanie reklamowe dla hiszpańskich firm kosmetycznych. Po powrocie do kraju zrealizowała kilkadziesiąt videoklipów, programów tv i reklam oraz krótkich filmów.

Autorka programów tv i video klipów. Publikowała w takich magazynach jak Elle ( Polska i Hiszpania), Viva, Zwierciadło, Pani. Jest autorką kilkunastu okładek płyt i książek, jej prace uświetniały wystawy w Polsce, Madrycie i Barcelonie.

Specjalizuje się w portretach i fotografii modowej. Współpracuje ze znanymi  projektantami w kraju i za granicą. Jest autorką zdjęć do reklam i kolekcji m in Macieja Zienia, Natalii Jaroszewskiej, Violi Spiechowicz, Agi Pou, Agi Jensen.

W ostatnich latach wyspecjalizowała się w twórczości dla dzieci-programy, reklamy, video klipy. Te najpopularniejsze mają kilkudziesięciomilionowe odsłony. Twórczość dla dzieci zaowocowała też dwiema książkami.

Jest autorką video klipów m in Anny Marii Jopek, Natalii Kukulskiej, Justyny Steczkowskiej, Patrycji Markowskiej, Smolika, Anity Lipnickiej i Johna Portera, Kuby Badacha, Wilki.

Obecnie zajmuje się zarówno niekomercyjnymi krótkimi formami filmowymi nie porzucając fotografii, jak również  komercyjnie współpracuje z firmami tj. Mattel, Derma, Fertimedica.

Monika Kowalik-Pasternacka – Trener współpracujący

Zawodowo zajmuje się eksperckim wspieraniem ludzi w zarządzaniu biznesem w oparciu o wyniki finansowe. Posiada kwalifikacje biegłego rewidenta oraz ACCA. Łączy umiejętności wynikające z bogatego doświadczenia zawodowego zdobywanego w Polsce i zagranicą z pasją do zarządzania, komunikacji i przywództwa.      Ludzie, z którymi pracuje, doceniają, że potrafi w prosty sposób mówić o trudnych sprawach, zamieniać wyzwania na sprawy do rozwiązania oraz inspirować do działania. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, także jako mówca, coach i mentor. Aktywnie wspiera rozwój organizacji non profit Toastmasters.

Urszula Rowińska – Doradca w zakresie administracji

Specjalista od rewolucji biurowych w administracjach firm. Dzięki audytowi, szkoleniom z zakresu zarządzania sekretariatem, administracją w firmie i licznym usprawnieniom odczarowuję przekonania na temat wartości administracji w firmie. Pomagam im rozwijać skrzydła. Oszczędzam czas i pieniądze, wprowadzam ład i porządek oraz zostawiam biura jeszcze bardziej efektywne i skuteczne. Dla dobra pracowników, ale i właścicieli firm.

Monika Redzisz – Reporterka – dziennikarka i fotografka

Wieloletnia współpracowniczka Gazety Wyborczej, a w latach 2015-2017 – reporterka programu Uwaga TVN. Ma na swoim blisko koncie blisko 150 reportaży i fotoreportaży publikowanych głównie w Dużym Formacie i Wysokich Obcasach, a także w magazynach Rzeczpospolitej, Życia Warszawy, w Przekroju i Polityce, Zwierciadle, Pani czy Playboyu. Jej dorobek artystyczny to również około 30 wystaw.

W latach 2000-2012 razem z Moniką Bereżecką tworzyła duet fotograficzny Zorka Project.

Skończyła filozofię na Uniwersytecie Warszawskim i fotografię na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Wśród jej licznych wystaw znalazły się: 2017 – Matki – Międzynarodowy Festiwal Fotografii „La Quatrieme Image”, Paryż 2016 – Maestro. Jerzy Maksymiuk – Teatr Wielki w Warszawie

2015 – Przeciętni Polacy w ramach wystawy Stan życia. Polska sztuka współczesna w kontekście globalnym – National Art. Museum of China w Pekinie. 2013/14 – Wstyd – projekt realizowany (razem z Olgą Świątecką) w ramach Fotoprezentacji, projektu Towarzystwa Inicjatyw Twórczych , Nowe Miejsce, Warszawa i Galeria Pauza, Kraków.

Rafał Nykiel – doświadczony coach i międzynarodowy trener coachingu International Coaching Community .

ICC – organizacja zrzeszająca i kształcąca coachów na całym świecie, której kursy zostały wyróżnione nagrodą EQA EMCC. Ukończył socjologię oraz marketing  na Uniwersytecie Łódzkim. Swoją przygodę z coachingiem rozpoczął ponad 13 lat temu. Od 10 lat dzieli się swoimi doświadczeniami na szkoleniach certyfikacyjnych (metodologia holistyczna ICC), gdzie certyfikował około 500 coachów, a także na  studiach  podyplomowych z zakresu coachingu, między innymi na SGH oraz Politechnice Łódzkie i Wyższej Szkole Menadżerskiej.

Pracuje z klientami indywidualnymi w korporacjach, oraz osobami prywatnymi, a także zespołami. W czasie szkoleń i sesji coachingowych wykorzystuje zaawansowane narzędzia rozwoju osobistego, panoramę społeczną, podejście systemowe a także narzędzia psychometryczne. Autor wielu programów szkoleniowych dla coachów, trenerów i superwizorów coachingu. Propagator ujęcia systemowego i holistycznego w coachingu.

Twórca encyklopedii coachingu www.encyklopediacoachingu.pl.

Poza coachingiem interesuje się filozofią wschodu, praktyką uważnej obecności, oraz wszelkiego rodzaju aktywnością fizyczną. Mąż, a także ojciec dwóch córek, których wychowanie uważa za jedno z największych, a równocześnie najprzyjemniejszych wyzwań życiowych.