Dlaczego współpraca z nami rozwiąże Twoje problemy, zwiększy dochody i wzmocni pozycję na rynku?

  • Mamy XXI wiek a  problemy chcemy rozwiązywać metodami sprzed wielu epok. Mamy pretensje, że edukacja w szkole się zatrzymała a dzieci czytają te same lektury co ich pradziadkowie. Trudno jednak zobaczyć nam analogię tych działań w zarządzaniu sobą i własną firmą. Chcesz innych rezultatów? Zmień działanie! Zastosuj inne rozwiązania!;
  • W najskuteczniejszych rozwiązaniach liczą się szczegóły. Znasz to powiedzenie Mała zmiana duży efekt;

  • Holistyczna koncepcja budowania struktury firmy;
  • Wykorzystanie naturalnego potencjału ludzkiego. Każdy jest geniuszem, ale jak zaczniesz oceniać rybę pod względem jej zdolności wspinania się na drzewa, to całe życie będzie myślała, że jest głupia.” – Albert Einstein;
  • Łączymy elementy tradycyjnych metod rozwoju i edukacji z niestandardowymi rozwiązaniami. Trudno nam mówić o emocjach w biznesie, ale czy kiedykolwiek miałeś możliwość je namalować?
  • Motywacja współpracowników do pracy i realizacji Twoich planów biznesowych? Nie szukaj sposobów na motywację ludzi do pracy tylko stwórz im warunki aby sami chcieli to robić! Zamień pytanie „Ile dzisiaj sprzedałeś?” na  „Jak się czujesz?”
  • Budowanie relacji. Kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem poza pracą? Ten kto mówi szczerze, co myśli na Twój temat i doradza Ci od serca, nawet boleśnie, czy ten kto jest miły? Z jakiego powodu myślisz, że rozmawiając ze współpracownikiem lub klientem  jest inaczej? Budowanie świadomych i długotrwałych relacji, to mówienie tego, co myślisz, a nie tego, co inni chcą usłyszeć.
  • Zaufanie, spokój i harmonia. To w jakich warunkach pracujemy, komunikujemy się, integrujemy podczas wspólnych wyjazdów z zespołem, ma ogromny wpływ na efektywność naszego działania. Zaciskanie zębów w pracy i pozorna integracja poza firmą, to najlepsza droga do samodestrukcji. Nasze emocje wywołują silne reakcje fizyczne, te negatywne tj: strach, gniew, niepokój, zazdrość – niewyrażone przejmują nad nami kontrolę i powodują liczne choroby. Harmonizując ciało i umysł tworzymy najskuteczniejszą nawigację do podróży przez wszystkie obszary życia.

To tylko nieliczne z przykładów, dzięki którym spojrzysz z nowej perspektywy na swoją firmę, współpracowników i klientów.

Chcesz więcej? Zadzwoń + 48 608 338 813